top of page

OMYAS, sağlıklı ve doğal beslenmeyle uzun yıllardır ilgilenen, bu konuda araştırma ve denemeler yapan bir ailenin, iş başa düştü diyerek Ocak 2021 yılında kurduğu bir sağlıklı atıştırmalık markasıdır. 'hayat veren' anlamına gelen OMYAS, sağlık, beslenme ve doğaya holistik bir bakış açısından yaklaşır. 

 

Markamız, antik zamanlardan günümüze kadar uygulanan gıda kurutma yöntemini, modern ekipmanlar ve doğal lezzetler yardımıyla tüketiciyle buluşturuyor. Kullanılan yöntem ile sebzelerin nemi alınarak, mikroorganizmaların üremesinin önüne geçilir ve besin değerleri korunur. Neminden kontrollü şekilde arındırılan sebzeler, hiç bir katkı veya koruyucu madde eklenmeden lezzetlendirilerek tüketime hazır hale getirilir.

 

Ürünlerimiz son teknoloji gıda kurutucuları ile (dehidratör), 14 saat boyunca, 65 derecenin altında kurutularak hazırlanmaktadır.

 

Üretimimiz, Bomonti’deki imalathanemizde sıkı kontrollerden geçerek gerçekleşmekte, yeni lezzetler geliştirmek için ise, araştırmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir.

 

Vizyonumuz, sağlıklı beslenmede sebze cipsine yer açmaktır. Kurutulmuş Domatesli, Elma Sirkeli Kabak, Kurutulmuş Pancar ve Kale cipslerimizi sağlığına özen gösteren sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Afiyet Olsun

 

bottom of page